O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się nadrukami na różnego rodzaju odzieży oraz tekstyliach bawełnianych za pomocą techniki nadruku bezpośredniego (DTG). Stawiamy na jakość.  W ofercie mamy tylko dobrą gatunkowo bawełnę od uznanych producentów. Nadruki wykonujemy na nowoczesnej maszynie. Korzystamy z najwyższej jakości farb. To wszystko sprawia, że nasze nadruki są wyjątkowo odporne na wielokrotne pranie, a kolory pozostają niezmienne przez cały czas użytkowania.

Nadruk bezpośredni na odzieży (DTG)

DTG (Direct to Garment) to jedna z najnowocześniejszych technologii znakowania i zdobienia odzieży. Polega na bezpośrednim drukowaniu grafiki lub zdjęcia na odzieży za pomocą specjalnej drukarki, a następnie na termicznym utrwaleniu nadruku. Nadruk bezpośredni pozwala z niezwykłą dokładnością przenieść na odzież bardzo drobne szczegóły oraz przejścia tonalne. Jest najlepszym rozwiązaniem przy bardzo małych nakładach.

Zalety

Największą zaletą technologii DTG jest brak jakichkolwiek kosztów przygotowań do druku – wszystko sprowadza się do kilku lub kilkunastu czynności w programie graficznym. Dzięki temu opłacalny jest druk nawet 1 sztuki odzieży. Technologia DTG to także brak ograniczeń w zakresie grafiki przenoszonej na odzież. Przejścia tonalne (gradienty) oraz bardzo drobne elementy nie stanowią problemu. Na odzieży można nadrukować dosłownie wszystko.

Dla kogo?

Dla każdego! Nasza oferta jest skierowana zarówno dla klientów indywidualnych potrzebujących jednej koszulki z konkretnym wybranym przez siebie motywem jak i do klientów biznesowych potrzebujących odzieży dla swoich pracowników.